... zpět na nabídku kuchyní

Použité kuchyně
F25622 - F25622

RezervaceMáte zájem o tuto kuchyň nebo se chcete na něco zeptat ?

Chci objednatMám dotaz

Spotřebiče, součásti kuchyně

myčka nádobí
myčka nádobí
elektrická trouba
elektrická trouba
skloker. deska
skloker. deska
digestoř
digestoř
dřez
dřez


Nádherná linka v provence stylu. Dvířka linky jsou vyrobena z lisované MDF, na níž jsou za tepla lisovány folie. Naše firma se zabývá renovacemi kuchynských linek, kdy zmíněné fólie za tepla z dvířek sundaváme. Poté jsou dvířka profesionálně ošetřena a nově lakována polyuretanovým lakem od firmy Milesi. Výhodou tohoto postupu je určitě vysoká odolnost povrchu kuchyňské linky, uz se vám do budoucna nikde nebude odlepovat folie. Další nespornou výhodou je výběr barvy čelních ploch kuchyně dle vašeho přání. Jednoduše si vyberete barvu kuchyně a zbytek již nechte na nás. Cena této sestavy je konečná po renovaci.


Máte zájem o tuto kuchyni ?

Chcete si objednat tuto kuchyni ? Nebo potřebujete více informací nabízených kuchyních či našich dalších službách ? Můžete nám napsat prostřednictvím tohoto formuláře, ozveme se vám zpět. Neváhejte nás kontaktovat !
Vyplňte prosím všechna pole označená *.

Jméno *
Příjmení *
Firma
Město
E-mail *
Telefon
Mám zájem o
Text
Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním Vašich výše uvedených osobních údajů. Tyto údaje budou použity pro zlepšení komunikace a budou uchovány pouze po dobu nezbytně nutnou k vyřízení.